Ekspozicija ir parodos

Didžiojo namo salėje ir priemenėje pastoviai veikia meno darbų parodos. Parodų ekspozicijos keičiamos kas trys mėnesiai. Atidarymams skirtų renginių metu vyksta koncertai, susitikimai – pokalbiai su meno kūrinių autoriais, meno kritikais.

Didžiojo namo antrojo aukšto prieškambaryje ir kambariuose veikia pastovi etnografinė ekspozicija skirta lino perdirbimui ir tradiciniam audimui.Čia eksponuojami ne tik mažieji įrankiai ir įrengimai – brauktuvės, lankčiai, krijeliai, rateliai, bet ir veikiantys didieji prietaisai – mintuvas su linų kūleliu, mestuvai su metmenimis, audimo staklės.Taip pat eksponuojama lietuviškų audinių kolekcija, kurią Senosios Gegužinės ūkiui padovanojo žinoma krašto audėja iš Zūbiškių Aliūnė – Elena Paulauskaitė su seserimi Ona Paulauskaite. Kolekcijoje ne tik Aliūnės, bet ir jos mamos ir senelės austos lovatiesės, rankšluosčiai, rūbų audiniai.

Didžiojo namo svečių dalies antrojo aukšto prieškambaryje pastoviai veikia Nijolės Bortkūnienės darbų paroda. Tai originalia technika atlikti darbai, apjungiantys tekstilės ir keramikos žanrus.